Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укроборонпром» розпочав виробництво снарядів для танків

«Укроборонпром» почав виробляти снаряди для танків. Фото: Укроборонпром

«Укроборонпром» почав виробляти снаряди для танків. Фото: Укроборонпром

«Укроборонпром» розгорнув виробництво 125-мм снарядів для танкових гармат. Про це пише пресслужба відомства.

Оборонний концерн уже передав Міноборони першу партію 125-мм снарядів для танків Т-64, Т-72 і Т-80, які знищують ворожі об’єкти.

Це вже другий боєприпас, виробництво якого підприємства Концерну розгорнули в тісному партнерстві з країною НАТО за кордоном. Нещодавно «Укроборонпром» підписав із Міністерством оборони України контракт на постачання 120-мм мінометних мін, які також виготовляються у взаємодії з однією з країн-учасників Північноатлантичного альянсу.

Загалом Україна вперше за часи незалежності розгорнула власне виробництво боєприпасів: мінометних мін 82 мм і 120 мм, артилерійських снарядів 122 мм і 152 мм, а тепер і танкового снаряда 125 мм. З міркувань безпеки виробництво винесено за межі країни, однак у створенні боєприпасів беруть участь наші люди: конструктори, технологи, токарі, ливарники тощо.

Нагадаємо, що Європейський Союз готує план забезпечення України боєприпасами. Він включає негайне надання боєприпасів, спільноєвропейську закупівлю зброї для України та розгортання оборонної промисловості Європи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини