Facebook Pixel

В Україні відкрився перший цех Rheinmetall

В Україні відкрився перший цех Rheinmetall

В Україні відкрився перший цех Rheinmetall

У рамках партнерства АТ «» та оборонного концерну Rheinmetall в УкраУкраїнська оборонна промисловістьїні запустили спільний цех. Про це повідомляє УкрОборонПром.

Новий майданчик займатиметься ремонтом і виробництвом військової техніки німецьких зразків. Це допоможе швидше відновлювати бойові машини та повертати їх у стрій, а в майбутньому дозволить виробляти нову техніку для ЗСУ силами вітчизняних зброярів.

Quote«Ми прагнемо розвивати наші виробничі спроможності спільно з союзниками та вважаємо, що українська оборонка – частина європейського ОПК, яка зміцнює систему колективної безпеки Євросоюзу. Тому відкриття спільного з Rheinmetall виробничого майданчика – це не лише крок до Перемоги України, але й важливий етап у побудові Арсеналу вільного світу», – розповів міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін.

Відкриття першого спільного з Rheinmetall сервісного центру в Україні допоможе забезпечити оперативний ремонт і обслуговування німецької техніки без відправки її за кордон, що підвищить ефективність ЗСУ.

Quote«Ми вдячні нашим німецьким партнерам за довіру і підтримку, які дають нам змогу впевнено рухатися до перемоги та інтегруватися в європейську систему колективної безпеки», – зазначив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.

На новому підприємстві українські фахівці працюють під технічним наглядом представників німецького партнера.

Quote«Розвиток партнерства з таким провідним світовим виробником озброєнь, як Rheinmetall, свідчить про високий ступінь довіри, який отримав Укроборонпром від західних колег. Така довіра – результат наполегливої праці з розвитку компетенцій наших зброярів, впровадження реформи корпоративного управління та успішної роботи з побудови антикорупційної інфраструктури», – розповів голова наглядової ради АТ «Українська оборонна промисловість» Давід Ломджарія.
В Україні відкрився перший цех Rheinmetall

В Україні відкрився перший цех Rheinmetall

Quote«Для нас дуже важливо надати Україні ефективну та надійну підтримку. Коли справа доходить до постачання запасних частин, нашим головним пріоритетом є забезпечення максимальної доступності та швидке поповнення запасів. Для досягнення цієї мети ми використовуємо наявні канали оригінальних виробників, обробляємо матеріал самостійно та з партнерами. Ми також відновлюємо оригінальні ланцюжки постачання та інтегруємо місцеве виробництво в Україні», – каже генеральний директор Rheinmetall AG Армін Паппергер.

Нагадаємо, що АТ «Українська оборонна промисловість» та концерн Rheinmetall у жовтні 2023 року створили спільне ТОВ "RHEINMETALL UDI" (RHEINMETALL UKRAINIAN DEFENSE INDUSTRY LLC) для ремонту отриманої з Заходу техніки і будівництва нової.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉