Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українське зерно планують почати вивозити з порту Миколаєва

Миколаївський порт

Миколаївський порт

Морський торговельний порт Миколаєва можуть додати до переліку портів, з яких відбувається експорт зерна через «зерновий коридор».

Відповідну заяву зробив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

За його словами, можливо це буде лише у разі безпечною ситуації в регіоні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Незабаром ми перейдемо до консультацій. Ми дуже хочемо зробити це (відвантаження українського зерна — ред.) з портом "Миколаїв», — це дуже важливо.

Цей порт, з огляду на те, що там зараз точаться бойові дії, до першого етапу не увійшов. Але ми нічого не забуваємо і будемо над цим працювати", — наголосив Кубраков.

Він також нагадав, що наразі є можливість вивезення зерна з двох портів — в Одесі та Чорноморську. Окрім того, протягом тижня повинен відновити свою роботу Південний порт.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Вже цього тижня ми як відправлятимемо судна, так і чекатимемо судна, які заходитимуть до цих портів. До кінця тижня ми сподіваємося, що порт «Південний» буде теж готовий», — повідомив Кубраков.

Контекст. У понеділок вранці, 1 серпня, з порту «Одеса» здійснило вихід перше судно з українським продовольством. Це відбулося в рамках реалізації Ініціативи щодо безпечного транспортування зерна та харчових продуктів. Загалом в одеських портах на вихід у море чекають приблизно 20 суден.

Коментарі

Всі новини