Facebook Pixel

Економіка України продовжить зростати у 2024 році — заступник голови місії МВФ

Заступник голови місії Міжнародного валютного фонду в Україні Натан Епштейн заявив, що українська економіка адаптується до умов війни і продовжить зростати у 2024 році, повідомляє Reuters.

Quote«Економіка, безумовно, адаптується до умов війни, демонструючи неабияку стійкість, і ми очікуємо, що зростання продовжиться наступного року», — зазначив Натан Епштейн.

У червні 2023 року МВФ прогнозував, що зростання валового внутрішнього продукту України в 2023-му буде в діапазоні від 1% до 3%. Епштейн очікує, що зростання буде ближчим до 3%.

Оскільки економіка України постраждала від початку повномасштабного вторгнення росії в лютому 2022 року, уряд покладається на західну допомогу для фінансування соціальних і гуманітарних виплат.

Цього тижня місія МВФ перебувала в Києві і провела зустрічі з урядовими посадовцями та іншими зацікавленими сторонами, щоб обговорити макроекономічні цілі та структурні реформи в рамках другого перегляду багаторічної кредитної програми МВФ на суму $15,6 млрд.

Представники МВФ зазначили, що програма виконується успішно і український уряд досягнув багатьох цілей програми. Проте ще потрібно завершити роботу над структурними показниками, включаючи кроки в сфері управління, боротьби з корупцією і фіскальної політики.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉