Facebook Pixel

Приватний космос: українсько-американська компанія запустить супутник для аграріїв

Приклад мультиспектрального знімка Землі

Приклад мультиспектрального знімка Землі

Українсько-американська компанія EOS Data Analytics уклала угоду з південноафриканською компанією Dragonfly Aerospace щодо постачання високопродуктивних мультиспектральних камер HR-250 для оснащення власного супутника. Його запуск на низьку орбіту Землі запланований на початок 2022 року. Камери дозволять отримувати зображення в семи спектральних діапазонах із роздільною здатністю на землі близько одного метра.

hr-250-3.png

Мультиспектральні (багатозональні) знімки особливо інформативні для відстеження змін навколишнього середовища.

«За допомогою двох наших камер HR-250 супутник зможе охопити великі території, що є значною технологічною перевагою особливо для сільськогосподарської галузі. Для цієї місії ми надамо спеціальні спектральні фільтри, оптимізовані для потреб клієнтів EOS Data Analytics», — заявив генеральний директор Dragonfly Aerospace Брайан Дін.

Telegram Logo

Зображення, одержувані з цього супутника, допоможуть аграріям отримати точні дані для аналізу стану їхніх угідь. А оскільки супутник є спеціалізованим, орієнтованим на комерційний моніторинг сільського господарства, знімки замовникам можуть надаватися в 5-7 разів частіше, ніж при використанні універсальних супутників. Це дозволить точніше відстежувати всі зміни.

Додатково. Кабінет міністрів України скасував заборону на участь приватних компаній у космічній діяльності. Як повідомила пресслужба Мінекономіки, рішення прийнято на виконання відповідного закону, який президент підписав ще 30 жовтня минулого року.

Коментарі

Всі новини