Facebook Pixel

Росія використовує зиму як зброю: у ЄС додатково пообіцяли Україні ще 40 генераторів

Європейський союз надасть Україні ще 40 електрогенераторів на додачу до 550, переданих раніше. Про це сповістив високий представник ЄС Жозеп Боррель.

Він наголосив, що росія намагається зламати українців, залишаючи їх узимку без світла. Водночас він додав, що рф використовує зиму як зброю у війні проти мирного населення.

Quote«Росія намагається зламати моральний дух України, атакуючи енергетичну інфраструктуру та використовуючи зиму як зброю війни проти мирного населення. Під час зустрічі G7 ми скоординували нашу підтримку: ЄС надасть ще 40 електрогенераторів на додачу до 550, які вже було надано через механізм цивільного захисту», — зазначив Боррель.

Контекст. Минулого тижня США через USAID передали Україні понад тисячу електрогенераторів. Частину з них отримала Держслужба спецзв'язку, щоб забезпечити роботу органів влади в разі перебоїв з енергопостачанням.

Крім того, 20 потужних генераторів Україні пообіцяла Південна Корея.

Більшість партнерів України допомагають їй із таким обладнанням, розуміючи його важливість передусім для об'єктів критичної інфраструктури.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉