Uber скоротить витрати на $1 млрд цього року

Фото: unsplash

Фото: unsplash

Американська компанія Uber Technologies, яка надає послуги замовлення таксі й доставки їжі, у першому кварталі 2020 року збільшила чистий збиток через великі списання, що пов'язані з азіатськими інвестиціями. Компанія вирішила скоротити щорічні витрати на $1 млрд, зокрема й за рахунок скорочення 14% робочих місць (3,7 тис.).

Про це під час телефонної конференції з інвесторами повідомив головний виконавчий директор Uber Дара Хосровшахі, передає агентство «Інтерфакс». За його словами, у зв'язку з пандемією COVID-19 в компанії різко впав попит на послугу таксі, проте виріс у підрозділі Uber Eats.

«Швидкий вихід на прибутковий рівень — це пріоритет для нас. Криза, викликана COVID-19, відтермінує це на кілька кварталів», — заявив Хосровшахі.

Telegram Logo

За словами головного фінансового директора компанії Нельсона Чая, скорочення витрат допоможуть компанії вийти на прибутковий рівень 2021 року.

Показники Uber за перший квартал 2020 року

У пресрелізі компанії зазначили, що чистий збиток у першому кварталі року збільшився до $2,94 млрд (роком раніше показник був $1,01 млрд). Чистий збиток у розрахунку на акцію склав $1,7.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

В Uber зазначають, що в першому кварталі з компанії списали $2,1 млрд. Це обумовлено збитками від інвестицій в сервіси Didi і Grab.

Квартальна виручка зменшилася на 14% — до майже $3,5 млрд. З січня по березень загальний обсяг замовлень виріс на 8% — до $15,8 млрд грн. Кількість активних користувачів збільшилася на 11% — до 103 млн осіб.

У першому кварталі виручка сервісу таксі впала на 5% — до майже $10,8 млрд, а сервісу замовлення їжі зросла на 52% — до майже $4,7 млрд.

За словами Хосровшахі, компанія зосередила додаткові ресурси на Uber Eats.


Uber Technologies — американська міжнародна публічна компанія із Сан-Франциско, яка створила мобільний застосунок для пошуку, виклику і оплати таксі або транспортних послуг приватних водіїв, а також послуг з доставки їжі. Компанію заснували 2009 року Гаррет Кемп і Тревіс Каланік. В Україні Uber почав працювати 2016 року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини