У Тимошенко відреагували на сюжет «Схем» і дали зрозуміти, коли вона була в Edem насправді

Юлія Тимошенко не перебувала 7 травня у спа-готелі Edem Resort Medical & Spa. А запис, який показали в «Схемах», зроблено 9 травня. Про це розповіла прессекретарка Юлії Тимошенко Марина Сорока у відповідь на запит The Page.

Quote«Розповідаючи про позачергове засідання парламенту, яке відбулося 7 травня, журналісти показують відео від 9 травня, де начебто є людина, яка може бути Юлією Тимошенко», — зазначила Сорока.

Крім того, вона зауважила, що висновки журналістів «Схем» — відверта маніпуляція і брехня.

Quote«Подивіться самі програму, і ви пересвідчитеся, що висновки журналістів «Схем» — це неправда і відверта маніпуляція, що ґрунтується лише на домислах і бажанні зв'язати події, що відбулися в різні дні», — повідомила прессекретарка Тимошенко.

Також Сорока зауважила, що у вихідні дні кожна людина може займатися тим, чим хоче.

Контекст. Журналісти «Схем» зняли сюжет, в якому жінка, схожа на Юлію Тимошенко, перебуває у спа-готелі Edem Resort 7 травня, в день позачергового засідання Верховної Ради.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Питання біологічних загроз існує і існуватиме». Інтерв'ю з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком

Уряд поступово скасовує карантин. Влада зрозуміла, що це доведеться закінчувати, незважаючи на приріст хворих. Процес неможливо зупинити. Про те, чи потрібно було вводити обмеження, чи, насправді, коронавірус такий страшний, навіщо закривали парки, коли відкриють кордони і чи вводитимуть імунологічні паспорти, в ексклюзивному інтерв'ю The Page розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Нафтогаз» знизив тарифи для промисловості на 20%

«Нафтогаз України» знизив ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету у червні на 19,1-20,7% до 3 255,6 — 3 818,4 грн за тисячу кубометрів з ПДВ.

Наглядові ради в держкомпаніях дають системність і стабільність — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що наглядові ради в держкомпаніях повинні залишитися, однак допускає точкові зміни у складі наглядових рад і пропонує знайти баланс по зарплатах їх членів.