Facebook Pixel

У Пентагоні розповіли, що увійшло до нового пакету допомоги Україні на $400 млн

Новий пакет військової допомоги для України на $400 млн, який оголосив глава Пентагону Ллойд Остін під час візиту до Києва 21 жовтня, включає додаткові боєприпаси, бронетехніку та протитанкову зброю.

Про це повідомила журналістка The Wall Street Journal Лара Селігман.

Пакет допомоги від Сполучених Штатів включає:

  • боєприпаси для ракетних систем залпового вогню HIMARS;
  • 155-мм та 105-мм артилерійські боєприпаси;
  • 60-мм, 81-мм та 120-мм мінометні системи та снаряди до них;
  • протитанкові ракети TOW і протитанкові комплекси Javelin та AT-4;
  • бронетранспортери М113;
  • супутникові засоби зв'язку, стрілецьку зброю та боєприпаси, гранати та навчальне обладнання, обладнання та боєприпаси для підривних робіт;
  • обладнання для захисту критичної інфраструктури;
  • запасні частини, допоміжне обладнання, послуги, навчання і транспортування.

Нагадаємо, 21 жовтня 2024 року міністр оборони США Ллойд Остін під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським у Києві оголосив про надання Україні пакету військової допомоги у розмірі $400 мільйонів.

Також цього ж дня Зеленський повідомив, що Сполучені Штати готують окремий пакет допомоги на $800 млн, який буде спрямований на виробництво українських дронів.

Подякувати 🎉