Facebook Pixel

НАТО спростувало заяви про відсутність плану війни у військового керівництва України

У НАТО стверджують, що заяви та припущення, які поширюються в Україні та стосуються відсутності у керівництва Збройних сил України чіткого плану для досягнення військових цілей, є некоректними.

Про це заявив військовий-високопосадовець Альянсу на брифінгу у Брюсселі.

Генерал Альянсу, що спілкувався на умовах анонімності, наголосив, що партнери України не нав’язують ЗСУ конкретного підходу у веденні війни, оскільки вважають, що ЗСУ ефективніше визначають планування самостійно, а завдання союзників – підтримувати Україну, надаючи необхідне озброєння.

При цьому представник Альянсу заперечив припущення, які лунають від окремих політиків в Україні, що «у Залужного немає плану».

Quote«Те, як генерал Залужний описав ситуацію – є точним. Але водночас, коли президент Зеленський каже, що просування не є достатньо швидким – це також правда. Водночас Залужний не стверджував, що у нього немає плану. Бо у нього є план! Однак втілення цього плану – надзвичайно складне завдання, навіть з тією підтримкою, яку Захід надає Україні», – пояснив він.

Також у Альянсі підкреслюють важливість окремих успішних операцій ЗСУ.

Quote«Те, що їм вдалося досягти такого на Чорному морі, доводить, що Україна надзвичайно успішна і має план для досягнення успіху», – пояснив генерал НАТО.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉