Facebook Pixel

У Києві вартість квартир у новобудовах зросла на 40%

У Києві середня ціна за кв. м в 1-кімнатній квартирі в Києві на кінець травня становить 50 тис. грн, що на 1% нижче, ніж у квітні, та на 40% вище, ніж у лютому 2022 року.

Про це пише DIM.RIA.UA.

У Київській області середня ціна за кв. м становить 28,5 тис. грн. Як порівняти з квітнем 2023 року – зростання на 2%, а з лютим 2022 року – зростання на 29%.

Найвища пропозиція – у Закарпатській і Львівській областях: 40,8 тис. і 37,3 тис. грн відповідно.

Джерело: DIM.RIA.UA

Джерело: DIM.RIA.UA

Загалом значного спаду цін майже не простежується. Проте в Харківській області середня вартість кв. м зараз становить становить 26,6 тис. грн, і це на 5% менше, ніж у лютому минулого року, та на 1% менше, ніж у квітні цього року.

Вартість квартир на вторинному ринку

Порівнюючи травень і квітень цього року, на ринку вторинного продажу побільшало пропозицій. У столиці на 24%, у Київській області — на 47%. Лідерами за кількість нових пропозицій стали Закарпаття (+83%), Волинь (+89%) і Рівненщина (+90%).

Аналізуючи попередній місяць квітень, ціна в більшості регіонів поступово йде вгору.

Найвища середня ціна однокімнатної квартири, як і зазвичай, фіксується в столиці – $86,5 тис. Це на 2% більше, ніж у квітні, та на 8% більше, ніж у лютому минулого року.

На Львівщині однокімнатну квартиру в середньому можна придбати за $59 тис., що на 3% більше за квітень і на 7% більше за лютий 2022 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉