Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Туристичний комплекс «Буковель» закритий на карантин

Фото: bukovel.com

Фото: bukovel.com

Держкомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Івано-Франківської області 12 березня закрила на карантин туристичний комплекс «Буковель» і обмежила в'їзд на територію Поляницької територіальної громади, де розташований комплекс.

Безперешкодно пересуватися там зможуть лише місцеві жителі і працюючи в громаді люди.

В'їзд на територію громади перекритий з 00.00 13 березня.

Голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук сказав: «Ми прийняли таке вимушене рішення, і ймовірно воно не останнє. Оскільки «червона» зона, в якій ми знаходимося, розвивається, і ми не бачимо тренда на її знищення».

Раніше він говорив: «Ми зіткнулися з нігілізмом, з повним ігноруванням карантину на території Поляницької громади». На території «Буковеля» відбулися перевірки, за результатами яких складено 51 адміністративний протокол про порушення карантину.

Фото: «Цензор.НЕТ»

Фото: «Цензор.НЕТ»

На в'їзді до «Буковелю» 11 березня представники середнього бізнесу з Івано-Франківська, Калуша, Долини та Коломиї влаштували акцію протесту. Вони вимагали рівних умов ведення бізнесу, серед яких — жорсткі обмеження для всіх, без винятку, на чітко визначений термін, а також дозвіл на діяльність мікробізнесу і контроль за дотриманням карантинних норм.

Контекст. В Україні за добу 12 березня зафіксовано 13 276 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Госпіталізовано 3 967 осіб; померли — 243; одужали — 4 897 осіб.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини