Facebook Pixel

Після тривалого простою в Києві врешті відновлює роботу ТРЦ Ocean Plaza: що відомо

Після простою, що тривав практично дев’ять місяців, свої двері для відвідувачів у вівторок, 22 листопада, відкриває ТРЦ Ocean Plaza.

Пресслужба ТРЦ анонсувала, що відновлять роботу не лише магазини, а й ресторан, фудкорт і кінотеатр. Під час повітряної тривоги ТРЦ Ocean Plaza не працюватиме.

Згідно з повідомленням, торгова галерея ТРЦ працюватиме з 10.00 до 21.00, гіпермаркет Auchan – з 08:30 до 21:00, а кінотеатр Cinema Citi – з 10.00 до 21.00.

Контекст. Нагадаємо: ТРЦ Ocean Plaza припинив свою роботу з початку повномасштабної війни в Україні. Оскільки він перебував у власності родини та партнерів російського олігарха Аркадія Ротенберга, його вирішили націоналізувати. Рішення пояснили роботою ТРЦ на війну рф в Україні.

Цьогоріч у травні Печерський районний суд Києва арештував будівлю Ocean Plaza. Пізніше її передали в управління АРМА. Врешті після низки судових розглядів 14 вересня Печерський суд Києва ухвалив фінальне рішення, необхідне для відновлення роботи ТРЦ — дав дозвіл на користування комерційним об'єктом.

Ocean Plaza — найбільший у Києві торгово-розважальний центр (Down Town Shopping Center), першу чергу якого відкрили восени 2012 року. Загальна площа першої черги складає 165 тис. кв. м. У ТРЦ представлено понад 400 магазинів найвідоміших брендів і 30 концептуальних ресторанів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉