Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Транспортний колапс в локдаун: у Києві блокують перевезення, а маршрутки просять їх заборонити

Що відбувається з громадським транспортом в Києві під час локдауну. Фото: УНІАН

Що відбувається з громадським транспортом в Києві під час локдауну. Фото: УНІАН

Асоціація перевізників Києва та Київської області планує просити Київську міську держадміністрацію офіційно заборонити роботу маршруток на час жорсткого карантину, оскільки наразі вони працюють у збиток. Також перевізники хочуть підвищити вартість проїзду.

Як заявив глава «Асоціації перевізників Києва та Київської області» Ігор Мойсеєнко в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна», для перевізників збитково возити пасажирів із заповненістю салонів наполовину [такі правила перевезень у громадському транспорті працюють у «червоній» зоні карантину. — Ред. The Page].

«Возити по 11 пасажирів — дуже збитково для нас. На нас також масово складаються протоколи по 17 тис. грн штрафу, водії не можуть виганяти пасажирів і постійно вступати з ними в конфлікт при спробі зайти в салон. Водії самовільно починають повертатися в парки, щоб їх не штрафували», — сказав він, додавши, що в суботу 27 березня близько 30-40% київських маршруток піднімуть вартість проїзду з 8 до 10 грн. Але навіть це зараз не покриє витрат на паливо, а також вартість зарплат водіям і амортизації.

Quote«Якщо ми просто стоїмо, ми зазнаємо збитків. Якщо ми працюємо, ці збитки ще більші. «Київпастрансу» простіше — їм виділяють мільярди гривень з міського бюджету, і вони можуть собі дозволити возити по два-три пасажира. У нас такої можливості немає», — сказав Мойсеєнко, уточнивши, що більшість перевізників, які працюють у «червоних» зонах, просто можуть збанкрутувати за тиждень.

Громадський транспорт у Києві під час локдауну

Що стосується ситуації з громадським транспортом у Києві, то через карантинні обмеження 24 березня в місті спостерігаються величезні черги. Як пише «Київ Оперативний» у Facebook, деякі обурені пасажири блокують роботу транспорту.

Контекст. Напередодні повідомлялося, що якщо епідеміологічна ситуація в Києві не поліпшуватиметься, в місті можуть ввести спецпропуски для проїзду в громадському транспорті.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини