Тотальне розкрадання запасів і мільйонні збитки: що ще виявив аудит Держрезерву

Аудит Держрезерву виявив мільйонні збитки. Фото: Pixabay

Аудит Держрезерву виявив мільйонні збитки. Фото: Pixabay

Держаудитслужба провела першу за останні роки ревізію державних резервів, в результаті якої виявила розкрадання, повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

«Напівпорожні склади, зникнення тисяч тонн запасів в невідомому напрямку, прострочені продовольчі товари на сотні млн грн, катастрофічний технічний стан підприємств, господарський безлад і багатомільйонні фінансові махінації – це перелік лише деяких основних пунктів із висновку Держаудитслужби, яка проводила ревізію Держрезерву», – йдеться в повідомленні.

Збитків від псування зерна і неможливості його подальшого використання навіть для кормів виявили на суму 35,5 млн грн. Воно зіпсувалося через недбале зберігання. Ще під час перевірки виявили прострочених продуктів на суму 100 млн грн, прострочених непродовольчих товарів – на суму 200 млн грн. Причина: недбале і неналежне зберігання без дотримання будь-якими регламентами.

Telegram Logo

Щодо фінансово-господарської діяльності підприємств Держрезерву, то сума порушень склала 31,4 млн грн. За апаратом Держрезерву – порушення на 1,7 млн грн. Також ревізіями встановлено порушення законодавства при здійсненні державних закупівель без укладання договорів.

Усі ці матеріали передали в поліцію, НАБУ і Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. У квітні 2020 року розпочала роботу оновлена система державних закупівель.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини