Кандидат у канцлери Німеччини від Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц підтримав надання Україні далекобійних ракет Taurus.
Про це він заявив під час переговорів з президентом України Володимиром Зеленським у Києві, передає кореспондент УНІАН.
Мерц зазначив, що у Німеччині існують розбіжності щодо того, яке озброєння можна надавати Україні. Однак, за його словами, у Сполучених Штатів та Франції вже є інша позиція.
«Чітко зараз зрозуміло, що йдеться лише про військові цілі в росії. Наша позиція чітка — моя й нашої фракції. Ми хочемо вашим Збройним силам надати можливість досягати військових баз, не цивільного населення, не інфраструктури, але щоб ви могли досягати саме тих цілей, з яких ведеться війна проти вашої країни», — сказав Мерц.
Він також повідомив, що декілька тижнів тому говорив у Бундестазі, що таким обмеженням дальності озброєння Берлін примушує Україну воювати з одною рукою за спиною. Мерц наголосив, що позиція його партії щодо ракет Taurus незмінна.
«Ми маємо робити усе, щоб Україна була у змозі здійснювати своє право на самооборону та зробити усе для якомога швидшого завершення війни», — сказав він.
Лідер німецьких християнських-демократів зазначив, що у його країні наразі триває дуже інтенсивна дискусія щодо військової підтримки. Водночас є принциповий консенсус, що допомога надаватиметься для того, аби якомога швидше завершити війну і знову запанував мир в Україні.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також