Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Світові авіакомпанії залучили антикризові кредити на $17 млрд

Фото: Lufthunsa.com

Фото: Lufthunsa.com

З початку березня авіакомпанії по всьому світу отримали кредити на загальну суму не менше $17 млрд, підрахували експерти Bloomberg. Авіакомпаніям довелося залучити фінансування, аби зміцнити своє становище на тлі пандемії коронавірусу, що призвела до майже повної зупинки авіасполучення.

Найбільше кредитів отримали американські компанії – $12,5 млрд. Абсолютним лідером стала американська Delta Air Lines, що отримала $5,6 млрд, далі йдуть сінгапурська Singapore Airlines ($2,8 млрд) і американська United Airlines ($2,5 млрд).

Авіакомпанії зверталися за новими кредитами або використовували вже існуючі кредитні лінії, які раніше не були задіяні ними.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ще 11 авіакомпаній, серед яких British Airways і Etihad Airways, забезпечили собі відновлювальні кредитні лінії на загальну суму близько $8 млрд, які вони ще не використовували.

Деякі авіакомпанії, зокрема Lufthansa і Virgin Atlantic, звернулися за державною допомогою. За прогнозами Міжнародної асоціації повітряного транспорту IATA, світовій авіаіндустрії в нинішніх умовах може знадобитися державна підтримка в розмірі $150-200 млрд.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Сукупні втрати індустрії авіаперевезень від пандемії коронавірусу (дані IATA)


Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини