Facebook Pixel

Суд заарештував майно Ярослава Дубневича — ЗМІ

Ярослав Дубневич. Фото: УНІАН

Ярослав Дубневич. Фото: УНІАН

Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно депутата Верховної Ради з групи «За майбутнє» Ярослава Дубневича, якого звинувачують у розтраті понад 93 млн грн.

Про це агентству «Українські новини» повідомило джерело в правоохоронних органах.

За словами джерела, арешт наклали на об'єкти нерухомості (квартири, будинки та земельні ділянки у Львівській області), на кілька годинників і картин, а також на корпоративні права в деяких підприємствах.

Контекст

  • Національне антикорупційне бюро та Служба безпеки України під контролем Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Генпрокуратури розслідують кримінальні справи, в яких фігурують компанії братів Дубневичів. А саме йдеться про зловживання на «Укрзалізниці» та про розкрадання газу на суму понад 1,4 млрд грн.
  • У січні 2019 року про підозру у справі щодо заволодіння понад 93 млн грн «Укрзалізниці» повідомили сімом особам.
  • Генпрокурор Руслан Рябошапка 17 жовтня 2019 року вніс до Верховної Ради подання на притягнення до кримінальної відповідальності у цій справі Ярослава Дубневича.
  • У приватному будинку Богдана Дубневича у передмісті Львова і ще в декількох будівлях ексдепутата 29 жовтня провели обшуки.
  • Верховна Рада 31 жовтня проголосувала за притягнення до кримінальної відповідальності (332 голоси) та затримання (241), а також за арешт (229) Дубневича. Тоді ж Генпрокуратура повідомила йому про підозру. А 3 листопада суд відпустив депутата під заставу в 100 млн грн.
  • Суд знову заарештував Дубневича з можливістю застави в 90 млн грн 8 листопада, а той вже переписав компанію на свого сина. Пізніше депутат вийшов із СІЗО після того, як за нього внесли цю заставу.
Telegram Logo

Коментарі

Всі новини