Facebook Pixel

Суд узяв під варту на два місяці коменданта підпільної в'язниці «Ізоляція» Куликовського

Суд відправив Куликовського до СІЗО на 60 днів. Фото: ssu.gov.ua

Суд відправив Куликовського до СІЗО на 60 днів. Фото: ssu.gov.ua

Приморський районний суд Маріуполя взяв під варту Дениса Куликовського на прізвисько «Палич». Слідство називає його одним із керівників в'язниці на території заводу «Ізоляція» в Донецьку, де бойовики «ДНР» катували українських полонених. Про це повідомляє видання «Ґрати» у своєму Telegram-каналі.

СБУ підозрює Куликовського в чотирьох злочинах: створенні терористичної організації та незаконного збройного формування, торгівлі людьми та жорстокому поводженні з полоненими.

У прокуратурі заявили, що слідство триває і роль Куликовського ще встановлюється.

Telegram Logo

Видання повідомляє, що Куликовський визнав провину та просив помістити його в ізолятор в інтересах його ж безпеки. Як і де його спіймали, слідство поки що не розголошує. На суді сам Куликовський сказав, що переїхав до Києва з Донецька ще 2019 року. Суд відправив його до СІЗО СБУ до Києва на 60 днів без можливості вийти під заставу.

Контекст. 9 листопада Національна поліція у Києві затримала бойовика Дениса Куликовського (позивний «Палич»). Він був комендантом в'язниці «Ізоляція», яка перебуває у так званій ДНР.

За даними Офісу генпрокурора, заочно повідомлено про підозру щодо порушення законів і звичаїв війни на території «Ізоляції» 15 фігурантам. Слідчі встановили 170 постраждалих.

Коментарі

Всі новини