Facebook Pixel

Сучасна війна показала всі прорахунки Путіна, українці виграють — розвідка

Жахливі наслідки невибіркової війни рф проти України та прорахунки Володимира Путіна на полі бою дуже помітні з огляду на те, що в сучісній війні багато інформації перебуває у відкритому доступі.

Про це заявив директор розвідувального агентства GCHQ (спецслужба Великої Британії — The Page) сер Джеремі Флемінг на конференції в Уельсі 10 травня, пише Sky News

Фото: Wikipedia

Фото: Wikipedia

Quote«Примітною особливістю цієї війни є те, як багато інформації про поведінку та тактику російських військ перебуває у відкритому доступі», — зазначив він.

Також Флемінг додав, що велика кількість розвідувальних даних була оприлюднена західними союзниками, щоб кинути виклик діям Путіна та випередити їх.

Quote«Це сучасна війна, на яку вплинула і яку сформувала демократизація інформації. І, на щастя, українці мають успіх у ній — ми пишаємося тим, що граємо свою роль у підтримці їхніх зусиль», — підкреслив він.

У своєму виступі в Австралії у квітні сер Джеремі також оприлюднив розвідувальні дані, що викривали недоліки російської армії:

Quote«Ми бачили, як російські солдати, яким бракує зброї та бойового духу, відмовлялися виконувати накази, псували власне обладнання й навіть випадково збили власний літак».

Контекст.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉