Facebook Pixel

Назад до школи. Стефанчук дасть депутатам завдання прочитати п'ять книг на майбутніх святах

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук дасть народним депутатам завдання прочитати певний список книг на новорічні свята та під час літніх канікул.

Про це він повідомив під час брифінгу, повідомляє УНІАН.

«Завтра ми матимемо дуже цікавий День національного читання. І я зі свого боку хочу започаткувати нову традицію за прикладом, як це відбувається в британському парламенті, коли спікер парламенту рекомендує депутатам книги, які треба прочитати. Завтра я виставлю свої топ-5 книг, які я рекомендуватиму прочитати народним депутатам під час різдвяних канікул», — зазначив голова Верховної Ради.

Стефанчук уточнив, що подібна ініціатива пошириться і на літні канікули.

«Влітку, на літні канікули, я думаю, що я дам їм дуже великий список літератури. У них буде більше часу. І потім перевірятимемо, чи дотримувалися вони цього», — пожартував голова ВР.

Він також закликав президента України, Офіс президента та Кабінет Міністрів України подавати свої пропозиції щодо літнього списку для читання.

Нагадаємо, що сьогодні в Україні стартує Національний тиждень читання, який триватиме до 19 грудня. Загальнонаціональне свято, яке започаткував Український інститут книги, покликане об'єднати читачів, письменників, бібліотекарів, видавців і книжників по всій країні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉