Facebook Pixel

Ставки на футбол: історія, як правильно робити

Фото: Pixabay

Фото: Pixabay

Починаючи робити ставки на футбол, кожен відвідувач букмекерської контори FAVBET має розуміти, що це не безпрограшна лотерея. Якісь ставки виграють, якісь ні.

Так відбувається навіть із найдосвідченішими гравцями, бо неможливо передбачити на 100% результат спортивного матчу, навіть якщо у беттора багаторічний досвід і відмінна підготовка.

Але кожен гравець зможе мінімізувати свої ризики, якщо дотримуватиметься основних правил виконання ставок на футбол. Вони досить прості, але потребують неухильного слідування та відмінної, глибокої підготовчої роботи.

Telegram Logo

Історія ставок на футбол

Ставки на такий популярний вид спорту спочатку мали вигляд найпростішого парі. З розвитком популярності такого проведення часу виникали різні форми ставок, наприклад, популярне у Великій Британії в 20-х роках минулого століття pari-mutue.

Для цього парі користувачі купували спеціальні картки, що коштували зовсім небагато, заповнювали їх потенційними результатами матчів і здавали ігровому агенту або відправляли організатором поштою.

Людина, яка отримала найбільше балів за своїми ставками, вигравала. Суми виграшів були дуже солідними, а іноді й просто величезними.

Цей тип ставок став поступово відмирати, коли виникли перші прообрази сучасних букмекерських контор. Зараз ставки на футбол можна зробити не тільки у стаціонарних БК, але й зручнішим і практичнішим чином – в інтернеті.

Букмекерські контори онлайн в Україні наразі доступні всім охочим і дають змогу вигравати різні суми, аж до великих призів.

Що таке ставки на футбол

У наші дні спортивні змагання з футболу стали надзвичайно популярними. Існує безліч футбольних команд, які мають власні «армії» вірних уболівальників. Робити ставки на футбол може бути дуже вигідно та перспективно, адже зустрічі проводяться більшу частину року, а великі футбольні події проводяться регулярно навіть у нинішніх умовах пандемії.

Ставки на футбол — це парі різного типу, які полягають між гравцем та букмекерською конторою. У літній період зі ставками на футбол за популярністю можуть змагатися тільки ставки на великий теніс, тому саме цей вид спорту ідеально підходить для бетторів-початківців. Його також дуже люблять і досвідчені гравці, тому що завдяки особливостям спорту можна робити різноманітні ставки та часто вигравати.

Почати робити ставки на футбол досить просто. Для цього потрібно дотримуватися таких простих рекомендацій:

 • Правильно обрати букмекерську контору. В інтернеті працює безліч БК, але частина з них взагалі не має ліцензії на таку ігрову діяльність. Робити ставки можна лише у ліцензійних букмекерських конторах, таких як FAVBET. Контора без ліцензії – це потенційний шанс залишитися без своїх грошей, тому що у такій БК гравець абсолютно беззахисний перед свавіллям адміністрації. Крім того, ніхто не може гарантувати йому виплату виграшів у повному обсязі, інколи ж навіть повернення грошей, внесених на депозит.
 • Зареєструватися на сайті. У низці випадків гравці отримують додаткові бонуси за реєстрацію, що збільшує шанси на швидкі виграші. Потрібно також використовувати промокоди, якщо вони передбачені правилами. Це також додатковий спосіб підвищити свої шанси на виграш. Вводити промокод потрібно під час реєстрації.
 • Внести необхідний депозит та отримати на нього бонус. Кожен гравець має пам'ятати, що бонус йому доведеться використати винятково за умовами букмекера. Якщо їх порушити, можна позбутися не тільки депозиту та виграшу, а й самого облікового запису, якщо букмекер запідозрить шахрайство.
 • Гравцям потрібно правильно обирати події. Досвідчені користувачі можуть робити успішні ставки і в лайві, але недосвідченим новачкам варто починати з прематчу — так вони мають час на роздуми й оцінку своїх шансів на виграш.
 • Застосовуючи обрану стратегію, потрібно оформити купон на ставку, обравши відповідні коефіцієнти та суму парі. Вона має відповідати фінансовим можливостям гравця. Ставити останні гроші не можна, це перший крок до поразки.

Хороша підготовка, чуття та неабияка частка везіння та удачі приведуть до того, що користувач букмекерської контори отримає виграш. Він буде зарахований на ігровий рахунок і може бути виведений з нього, якщо виграна сума відповідає правилам букмекерської контори Фавбет на виведення виграшів.

Як правильно робити ставки на футбол

Для отримання стабільних ставок досвідчені фахівці рекомендують не захоплюватися парі на улюблені команди і не робити одразу багато різних ставок на безліч подій. Так, такий метод може спрацювати раз чи два згідно з теорією ймовірності, проте застосовувати його на постійній основі не можна.

Гравцеві належить обрати подію та турнір, на які йому найбільше хотілося б поставити гроші. Їх вибір має бути зумовлений такими факторами:

 • Глибокі знання у футболі саме цих команд.
 • Зручність проведення матчів, особливо якщо планується робити ставки в лайві. Гравець має спостерігати за ходом змагання та мати змогу коригувати ставки за дією.
 • Значні обсяги статистики у вільному, бажано безкоштовному доступі.
 • Якісна аналітика події та стану команд, їхніх провідних гравців.
 • Наявність прямих трансляцій.

Для переможних ставок на футбол гравцеві потрібно добре підготуватися, вивчивши статистику останніх битв команд, а також інформацію про стан здоров'я гравців, заміну, видалення, штрафні санкції, навіть прогноз погоди на матч, якщо він пройде на відкритому повітрі.

Найкращі стратегії ставок на футбол

На думку фахівців і гравців букмекерської контори Фавбет, грати без певної стратегії – означає приректи себе на поразку й втрату грошей на ставки. Найперша з них – фінансова. Гравець має визначити для себе максимальний розмір банкролу й ніколи не виходити за його межі, хоч як би було спокусливо зробити ставку на значно більшу суму. У фінансових стратегіях також є власні внутрішні різновиди:

 • Флет. Це безпечна стратегія, за якої на кін ставиться не більше 5% стартового капіталу, водночас обраний розмір ставки не змінюється за жодних умов.
 • Наздогін. Це ризикова стратегія, яка передбачає початок з 2% банкролу, потім за поразки збільшення ставки вдвічі, використання мінімального множника 2. За такої стратегії виграш має покривати втрачені ставки й приносити вигоду, але її розмір не буде більшим, зате прибуток буде йти постійно.

У ставках на футбол також значення мають тактики, що використовуються, наприклад, тотал голів, жовті картки або нічия. Для успішної гри беттору необхідно визначитися з вибором і стратегії, і тактики заздалегідь.

Рекомендації спеціалістів

Досвідчені гравці й аналітики букмекерської контори FAVBET рекомендують початківцям не поспішати та не гарячкувати. До ставок на футбол необхідно підходити виважено та вдумливо, бо інакше ризик втрати коштів і розчарування в грі може виявитися надто високим.

Оскільки йдеться про отримання прибутку від своїх ставок, гравцеві потрібно буде добре підготуватися. Йому потрібно буде не лише знатися на роботі букмекерської контори та в принципах виконання ставок, але й навчитися добре розуміти основи спорту, якщо він футболом раніше не захоплювався.

Гравцеві необхідно також обрати стратегію й тактику виконання ставок, що оптимально підходить для саме для нього, а також визначити максимально допустимий розмір банкролу. Це допоможе зберегти інтерес до гри і не розтратити всі кошти після перших втрат.

На початкових етапах особливо важливо не фіксуватися на одному типі ставок, наприклад, лише на ставках на фаворитів. Краще для початку робити ставки на ординари, а не експреси. Взагалі спочатку краще не ускладнювати та йти від простого до складного разом із накопиченням ігрового досвіду. Тоді ставки на футбол почнуть не тільки приносити задоволення, а й прибуток, у низці випадків – багатий і солідний.

FAQ

 • Що таке ставки на футбол?

Це парі на спортивний матч, який полягає у букмекерській конторі.

 • Коли найкраще робити ставки на футбол?

Передбачити результати перших спортивних подій у серії практично неможливо, тож вигідніше робити ставки після проходження кількох матчів.

 • У чому переваги ставок на футбол?

Футбол – популярний вид спорту, тому гравцям доступні численні варіанти наслідків, аналітика, прямі трансляції, а також високі котирування.

 • Чи варто скористатися перевіреними стратегіями?

Це особистий вибір кожного гравця, але застосування стратегій допоможе зменшити ризик втрати ставок.

 • Чи можна отримати прибуток від онлайн-ставок на футбол?

Звісно. Віртуальні букмекерські контори дають менш вигідні коефіцієнти, ніж реальні.

Коментарі

Всі новини