Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

США оголосили про нові санкції для компаній, що постачають зброю росії

Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) запровадило повні блокувальні санкції проти 10 фізичних осіб і 12 компаній, що підтримують ВПК Росії, повідомляє Мінфін США.

Під санкції потрапили компанії з Болгарії, Ізраїлю, Кіпру, Латвії та Сінгапуру. Вони пов'язані з електронно-обчислювальним обладнанням, оборонними розробками, торгівлею та будівництвом.

Крім того, під санкції потрапили торговець зброєю з Росії та Кіпру Ігор Зіменков і його син Джонатан. Вони використовували підставні компанії, щоб оплачувати проєкти, пов'язані з оборонною промисловістю РФ.

Стверджується, що «мережа Зіменкова» брала участь у зміцненні воєнних можливостей Росії, постачаючи російським компаніям високотехнологічне обладнання вже після 24 лютого минулого року.

Як зазначають у повідомленні, санкціями передбачено, що все майно та інтереси у власності зазначених вище осіб, які перебувають у США або у володінні чи під контролем осіб зі США, заблоковано. Крім того, блокуються будь-які організації, що належать заблокованим особам прямо чи опосередковано

Нагадаємо: 27 січня Рада ЄС продовжила на шість місяців — до 31 липня 2023 року — обмежувальні санкції, спрямовані проти окремих секторів економіки російської федерації.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини