Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Справа проти Смілянського: в чому звинувачують главу «Укрпошти»

Суд зобов'язав відкрити справу проти Ігоря Смілянського. Фото: УНІАН

Суд зобов'язав відкрити справу проти Ігоря Смілянського. Фото: УНІАН

Національне антикорупційне бюро відкрило справу проти генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського. Йдеться про те, що він нібито зловживав службовим становищем і отримував неправомірну вигоду. Про це повідомили в Бюро, відповідаючи на запит агентства «Українські новини».

Раніше агентство вже писало про те, що Вищий антикорупційний суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро (НАБУ) відкрити справу проти Смілянського.

У повідомленні, зокрема, зазначалося, що в травні до НАБУ звернувся заявник і попросив розпочати розслідування проти осіб Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРСІ), за ч. 2 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем), за ч. 3 статті 368 (одержання неправомірної вигоди), ч. 2 статті 366 (службове підроблення), а також керівництва «Укрпошти» за ч. 2 статті 366 і ч. 3 статті 368 Кримінального кодексу України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У заяві йшлося про те, що НКРЗІ за зверненням «Укрпошти», а саме Смілянського, безпідставно підвищила тарифи на міжнародні поштові відправлення. Комісія мотивувала таке рішення зростанням собівартості цих послуг.

Заявник стверджував, що «Укрпошта» в особі генерального директора та його заступників мала вигоду від можливого отримання підприємством грошових коштів через підвищення поштових тарифів — завдяки цьому за два роки «Укрпошта» нібито отримала 1 млрд грн незаконного прибутку.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Проте тоді НАБУ не внесло відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Але Антикорупційний суд розглянув подану скаргу і 29 травня зобов'язав відкрити справу.

Контекст. НКРЗІ у вересні затвердила підвищення тарифів на посилки та інші поштові послуги. Підвищити тарифи запропонувала «Укрпошта», з'ясувало тоді видання liga.net.

Коментарі

Всі новини