Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ціни на які продукти та ліки в Україні відтепер регулюються державою: список

З 18 травня в Україні набула чинності постанова Кабміну про тимчасове відновлення держрегулювання на деякі соцпродукти, лікарські засоби і медичні вироби. Фото: УНІАН

З 18 травня в Україні набула чинності постанова Кабміну про тимчасове відновлення держрегулювання на деякі соцпродукти, лікарські засоби і медичні вироби. Фото: УНІАН

18 травня в Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів про тимчасове відновлення державного регулювання на деякі соціальні продукти, лікарські засоби та медичні вироби. Таке рішення уряд ухвалив для того, щоб виключити необґрунтоване зростання цін на період надзвичайної ситуації.

Про це повідомили в пресслужбі Держслужби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Перелік товарів

  • Соціально значущі продукти. Крупа гречана, цукор-пісок, борошно пшеничне вищого ґатунку, вітчизняні макаронні вироби, пастеризоване молоко жирністю 2,5%, хліб житньо-пшеничний, курячі яйця категорії С1, птиця, негазована мінеральна вода, масло вершкове жирністю 72,5%.
  • Ліки, дезінфікуючі засоби, індивідуальний захист. Парацетамол, азитроміцин, амоксицилін, ампіцилін, цефтріаксон, моксифлоксацин; хлоргексидин, етанол, повідон йоду, засіб на спиртовій основі для протирання рук та інше; одноразова медична шапочка, медична маска, костюм біологічного захисту, ізоляційний медичний одноразовий халат, водонепроникні лабораторні костюми, рукавички (медичні стерильні, нестерильні, нітрилові, латексні) та інше.

Контекст. Раніше в Україні розширили державне регулювання цін на основні ліки з Національного переліку.

Пізніше стало відомо, що уряд тимчасово відновить державне регулювання цін на низку соціальних продуктів, лікарських засобів та медичних виробів.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини