Спалах коронавірусу в Україні: посилення карантину, тимчасові шпиталі та дострокові канікули

В Україні посилять нагляд за дотриманням карантинних заходів. Фото: Pixabay

В Україні посилять нагляд за дотриманням карантинних заходів. Фото: Pixabay

За словами прессекретарки президента Юлії Мендель, Володимир Зеленський погодився з пропозицією посилити нагляд за дотриманням карантинних заходів у публічних місцях і закладах і підтримав дострокові осінні канікули в школах. Про це пише «Інтерфакс-Україна».

«Володимир Зеленський підтримав ці пропозиції й зазначив, що Міністерство охорони здоров'я має забезпечити лікарні ліжками, киснем і медикаментами, які використовуються для допомоги хворим на коронавірусну інфекцію».

Юлія Мендель

Юлія Мендель

Прессекретарка президента

За наказом президента в Києві, Одесі, Маріуполі починається підготовка до розгортання великих інфекційних шпиталів на випадок перевантаження медичних установ першої та другої хвилі. Закуповується все необхідне обладнання для того, щоби нові шпиталі змогли почати роботу за лічені дні.

Як повідомив голова медичного комітету Верховної Ради Михайло Радуцький у Facebook, шпиталі розміщуватимуть у наявних великих приміщеннях. У Києві це може бути Палац спорту.

Telegram Logo

Контекст. Заповненість лікарняних ліжок у чотирьох областях України становить понад 70%. Станом на 8 жовтня 2020 року загалом в Україні зайнято 66,2% всіх ліжок першої хвилі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини