Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Грошові перекази до України торік становили 13 мільярдів доларів

Грошові перекази до України торік становили 13 мільярдів доларів. Фото: НБУ

Грошові перекази до України торік становили 13 мільярдів доларів. Фото: НБУ

У 2022 році через офіційні та неофіційні канали до України надійшло $13 млрд в еквіваленті.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Торік діяльність на території України здійснювали 37 систем переказу коштів, з яких 28 – створені резидентами та 9 – нерезидентами (4 — зі США, дві – з Великої Британії, по одній – з Грузії та Канади).

Quote«Так, обсяг внутрішньодержавних переказів, здійснених через системи переказу коштів, становив 292,6 млрд грн за травень – грудень 2022 року. Це на 51,1 млрд грн, або на 21%, більше, ніж за аналогічний період 2021 року», — зазначив регулятор.

У НБУ зауважили, що на початку повномасштабного вторгнення, у лютому – квітні 2022 року, подання статистичної звітності щодо діяльності систем переказу коштів було призупинено.

Лідером за сумою переказів у межах України стала система переказу коштів "NovaPay" (45,% усіх внутрішньодержавних переказів). Середня сума одного переказу становила 656 грн.

В Україну з використанням систем переказу коштів (створених як резидентами, так і нерезидентами) було переказано близько $2,15 млрд в еквіваленті — приблизно стільки ж, як і за аналогічний період 2021 року.

Найбільші обсяги коштів надходили з:

  • Італії (23%);
  • Ізраїлю (18%);
  • США (16%);
  • Німеччини (7%);
  • Польщі (4%).

Середня сума одного такого транскордонного переказу в Україну становила $206.

Лідерами за сумою переказів в Україну стали:

Усього в 2022 році в Україну з усього світу було перераховано $13 млрд в еквіваленті, включаючи перекази через офіційні канали – банки, міжнародні системи грошових переказів, поштові відділення, та неофіційні – шляхом передавання грошей із рук в руки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини