Facebook Pixel

«Сільпо» та «Фора» інтегрували застосунок «Дія» в роботу кас

Торгові мережі «Сільпо» та «Фора» інтегрували застосунок «Дія» в роботу кас. Тепер покупці можуть просканувати QR-код із застосунку для підтвердження віку в разі купівлі алкогольних і тютюнових виробів.

«Гості «Сільпо» та «Фори» вже деякий час зверталися з пропозиціями надавати застосунок «Дія» на касах. Однак посвідчення особи з екрана телефону одночасно є слабкістю, адже касир не може визначити, це оригінальний застосунок чи скриншот. Тож нам потрібно було створити рішення, яке зробило б можливою миттєву верифікацію віку гостя через застосунок», — зазначив Андрій Янбухтін, керівник Центру штучного інтелекту та інновацій «Лабораторія3i» TemaBit Fozzy Group.

Він уточнив, що зараз документами в застосунку щодня користуються майже 500 тис. громадян, а загальна кількість унікальних користувачів застосунку «Дія» перевищує 5,5 млн, і майже кожен із них користується послугами FMCG-мереж.

Наразі є кілька сценаріїв використання електронних документів у «Дії». Один із них полягає в можливості валідувати документ, тобто підтвердити свою особу та вік і переконатися в правдивості цього документа.

Інтеграцію двох платформ виконала компанія TemaBIT, що входить до складу Fozzy Group. Розробники написали окремий програмний інтерфейс для ручних сканерів на касі. Отже, ручні сканери можуть зчитувати динамічний QR-код із застосунку та проводити валідацію.

Обмін даними працює за безпечними протоколами — API касового програмного забезпечення отримує тільки позитивну або негативну відповідь. Інші дані гостей із застосунку «Дія» залишаються для співробітників торгових мереж прихованими.

Наразі застосунок «Дія» інтегровано з ПЗ на класичних касах «Сільпо», а також на класичних і касах самообслуговування «Фора». У планах групи провести таку інтеграцію для мережі гіпермаркетів Fozzy, а також для автономних кас «Сільпо» та сервісу доставки Justin.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉