Facebook Pixel

Шум навколо Міненерго: Вітренко прокоментував чутки про звільнення

Шум навколо Міненерго: чи йде Вітренко. Фото: Міненерго

Шум навколо Міненерго: чи йде Вітренко. Фото: Міненерго

Виконувач обов'язків міністра енергетики Юрій Вітренко спростував інформацію про те, що він начебто написав заяву про звільнення.

Міністр наголосив, що й далі виконує обов'язки глави відомства. Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики.

Зокрема, посадовець зазначив, що чутки про те, що його роботою незадоволені в Кабміні, Офісі президента та міжнародні партнери, є безпідставними.

Telegram Logo

«Чутки про нарікання з боку уряду, Офісу президента, міжнародних партнерів на роботу Міністерства енергетики під моїм головуванням мають маніпулятивний характер... Зараз я й надалі виконую обов'язки міністра енергетики та готуюся до поїздки в складі офіційної української делегації в рамках закордонного візиту президента України, який запланований найближчими днями».

Юрій Вітренко

Юрій Вітренко

Голова правління «Нафтогазу»

Контекст. У ЗМІ 7 квітня з'явилася інформація, що начебто Вітренко написав заяву про звільнення після повернення з Катару. Зокрема, джерела в оточенні в.о. міністра стверджували, що він почав говорити про звільнення приблизно два тижні тому.

На позаплановому засіданні увечері 21 грудня Кабмін призначив першим заступником міністра енергетики Юрія Вітренка й поклав на нього обов'язки в.о. міністра.

Коментарі

Всі новини