Facebook Pixel

Після підриву Каховської ГЕС нікопольський «Сентравіс» працює в штатному режимі

Після підриву Каховської ГЕС «Сентравіс» у Нікополі працює в штатному режимі.

Про це повідомив директор із виробництва «Сентравіс» Андрій Красюк, передає пресслужба компанії.

Quote«Хоча рівень води в Каховському водосховищі знижується, ми вживаємо всіх необхідних заходів для забезпечення підприємства водою. Для нас це ще один виклик після регулярних обстрілів міста, проблем з електропостачанням взищмку, але команда готова адаптуватися й до цих змін», – зазначив Андрій Красюк.

За його словами, вода Каховського водосховища постійно використовується в технологічному процесі цехів «Сентравісу» для охолодження печей і станів, промивки труби. Крім того, усі поверхневі водойми в регіоні фактично пов’язані з рівнем води Каховського водосховища. Однак усі наслідки підриву Каховської ГЕС будуть відомі пізніше.

Водночас державна та місцева влада не втрачають час і вже планують низку заходів для відновлення водосховища та будівництва водогонів, зокрема в Нікополь.

Про стабільну роботу підприємства в листі клієнтам «Сентравісу» повідомив директор із продажів Артем Атанасов.

Quote«Відчуваю вашу стурбованість щодо нещодавнього вибуху дамби, але хочу запевнити, що це не вплинуло на наші виробничі процеси… Поки писав цього листа, наш прес виготовив 5 тонн труб, а 3 вантажівки по 20 тонн готової продукції готуються до відправлення завтра вранці», – підкреслив Артем Атанасов.

Нагадаємо, «Сентравіс» входить у десятку найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб. Понад 90% своєї продукції компанія експортує. За підсумками минулого року «Сентравіс» увійшов до переліку 50 найбільших експортерів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉