Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нікопольський «Сентравіс» відкрив нове виробництво в Ужгороді

Сентравіс відкрився в Ужгороді. Фото: Facebook

Сентравіс відкрився в Ужгороді. Фото: Facebook

Виробник безшовних нержавіючих труб «Сентравіс» із Нікополя відкрив нове виробництво в Ужгороді. Про це повідомила пресслужба компанії.

Загальна сума інвестицій склала понад 50 млн грн. На новому заводі працюють приблизно 100 робітників, але вже цього року планується його розширення та будівництво другої черги.

Quote«Загальна мета – зміцнення наших позицій на світовому ринку та посилення стійкості компанії», – зазначив генеральний директор «Сентравіс» Юрій Атанасов.

За його словами, менеджмент розглядав різні локації для нового виробництва – в Україні та за кордоном, але врешті-решт було ухвалено рішення розпочати працювати саме в Ужгороді. Основні причини – бажання інвестувати у свою країну у важкий час війни, створити робочі місця для українських працівників і наближеність до західного кордону.

Виробництво в Ужгороді не залежатиме від холодного виробництва в Нікополі, адже перший деформаційний прохід можна буде здійснювати на релокованому стані ХПТ 55 з холодного виробництва безпосередньо на виробничому майданчику в Ужгороді, але напівфабрикат ще будуть отримувати з гарячого виробництва.

Контекст. «Сентравіс» входить в десятку найбільших виробників безшовних нержавіючих труб у світі. Виробництво компанії зосереджено в Нікополі, який із липня минулого року майже щодня зазнає обстрілів з боку російських військ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини