Facebook Pixel

СБУ з'ясувала тип ракети, якою рф завдала удару по Охматдиту

СБУ з'ясували тип ракети, якою рф завдала удару по «Охматдиту»

СБУ з'ясували тип ракети, якою рф завдала удару по «Охматдиту»

Служба безпеки встановила, що росіяни використали стратегічну крилату ракету Х-101 для атаки на Національну дитячу спеціалізовану лікарню Охматдит.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

На місці події вже виявлено важливі докази: наприклад, уламки задньої частини корпусу ракети Х-101 із серійним номером та фрагмент керма цієї ж ракети.

Quote«Служба безпеки зробить все можливе, щоб ворог відчув максимальну відплату за кожен свій воєнний злочин, зокрема і за сьогоднішній удар по Україні. Ця відплата буде і за законом, і за мораллю. Держава-терорист – це не абстрактне поняття. Є конкретні імена вбивць. І їх ніщо не врятує від правосуддя», — зазначив голова СБУ Василь Малюк.

Станом на 13:50 загинули двоє співробітників лікарні, семеро людей отримали поранення, серед яких як мінімум двоє дітей.

Зазначимо, що ракета Х-101 є високоточною зброєю. Її можливе кругове відхилення становить 7 метрів при дальності 5500 км. Ракета Х-101 – це стратегічна крилата ракета класу «повітря-земля», яка використовує технології зниження радіолокаційної помітності.

Подякувати 🎉