Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЄС і Велика Британія ввели санкції проти дітей Путіна та Лаврова

Санкції проти дітей Путіна та Лаврова 8 квітня. Фото: bbc.com

Санкції проти дітей Путіна та Лаврова 8 квітня. Фото: bbc.com

ЄС і Велика Британія слідом за США ввели санкції проти дочок президента Росії Путіна та міністра закордонних справ Лаврова. Про це йдеться в оновленому санкційному списку Сполученого Королівства від 8 квітня, повідомляє AP.

Донькам Путіна Марії Воронцовій і Катерині Тихоновій загрожують заморожування активів і заборона на в'їзд.

Як повідомляє Мінфін США, Тихонова – технічний керівник, чия робота підтримує уряд РФ і оборонну промисловість. Воронцова керує фінансованими державою програмами, які отримали від Кремля мільярди доларів на дослідження в галузі генетики й перебувають під особистим контролем Путіна.

Тихонову та Воронцову внесено до списку відповідно до наказу № 14024 за те, що вони є повнолітніми дітьми Путіна – особи, майно та майнові інтереси якої заблоковано відповідно до наказу № 14024.

Як відомо, Путін не називає їх своїми доньками, однак іноді з'являється з ними на публічних заходах. Відповідаючи на запитання про своїх дітей, він воліє називати їх «вищезгаданими жінками».

Quote«Розкішний спосіб життя найближчого оточення Кремля відсьогодні стане додатковою метою, оскільки Велика Британія вводить санкції проти дочок президента Володимира Путіна та його міністра закордонних справ Сергія Лаврова. Катерина Володимирівна Тихонова та Марія Володимирівна Воронцова, доньки президента Путіна, і Катерина Сергіївна Вінокурова, дочка міністра закордонних справ Сергія Лаврова, підпадають під заборону на в'їзд і заморожування активів», — йдеться в заяві британського уряду.

Під санкціями також опинилася дочка Лаврова — Катерина Сергіївна Вінокурова (у документі також фігурує як Лаврова Катерина Сергіївна).

Quote«Наш безпрецедентний пакет санкцій б'є по еліті та їхнім сім'ям, тоді як російська економіка деградує в таких масштабах, яких Росія не бачила із часів розпаду Радянського Союзу. Але ми маємо зробити більше», – заявила очільниця МЗС Британії Ліз Трасс.
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини