Facebook Pixel

Виконання військового замовлення у РФ буксує через санкції та інфляцію

У Росії через інфляцію та міжнародні санкції буксує виконання військового замовлення. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у своєму Telegram-каналі.

Зазначається, що російські компанії зіштовхнулися із серйозними проблемами під час виконання військових замовлень. Інфляція через введені санкції «з’їдає» передбачені під виробництво зброї кошти. А додаткових коштів у бюджеті бракує.

Як поінформували в ГУР, «це стало відомо з отриманої доповіді апарату уряду РФ щодо проблемних питань під час виконання контрактів державного замовлення підприємствами оборонно-промислового комплексу».

З тексту випливає, що для уникнення підвищення цін уряд РФ дозволив укладати контракти з єдиним постачальником. Утім, вартість виконання робіт однаково зросла через суттєве подорожчання матеріалів та складників. А наполягання Міністерства оборони РФ на фіксації цін призводить лише до збитків для визначеного «єдиного виконавця» військового замовлення.

Quote«Натепер виконання замовлення МО РФ поставлено під питання через брак коштів і неузгодженість дій між урядом і виробниками. Ця ситуація є прямим наслідком введених міжнародних санкцій щодо РФ загалом і щодо її ВПК зокрема», — наголосили в ГУР.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉