Росіяни почали скуповувати український агробізнес і готелі

Фото: agarese.com

Фото: agarese.com

Олександр Гарез, який хоче купити активи Віталія Хомутинника.

Кіпрська компанія Pumori Enterprises Investments вирішила купити понад 50% частки у статутному капіталі «Хотел Проперті», яка володіє готелем «Славутич» і готельним комплексом «Либідь» у Києві. Антимонопольний комітет (АМКУ) уже почав розглядати заявку.

Ба більше, Pumori Enterprises Investments має намір придбати понад 50% акцій туристично-готельного комплексу «Дністер» у Львові (2012 року компанія купила 50,51% акцій комплексу).


Зараз Pumori Enterprises Investments володіє 62% акцій готелю Premier Palace і 16% акцій готельного комплексу «Русь», які входять до мережі Premier Hotels and Resorts. Pumori Enterprises Investments пов'язують з російською VS Energy, яка належить російським бізнесменам Євгену Гінеру, Михайлу Воєводіну, Сергію Шаповалову, а також Олександру Бабакову, який є членом Ради Федерації РФ.

Telegram Logo

Щодо «Хотел Проперті», то, згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, її засновником є кіпрська компанія «Шелтерок Інвестмент», а кінцевим бенефіціаром — Іоанніc Агіцос.


Порядок денний сьогоднішнього засідання АМКУ також свідчить про те, що російсько-французький бізнесмен Олександр Гарез хоче купити 13 аграрних активів в Україні, які належать колишньому нардепу Віталію Хомутиннику. Йдеться про київські, чернігівські, а також сумські активи, а саме про частки в компанії «Каскадагро», «Агрофірмі «Відродження», «Сосницькі аграрні інвестиції», «Червонянські аграрні інвестиції», а також «Нива».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Російсько-французький бізнесмен також хоче придбати частки в чернігівських компаніях «Красноколядинське», «Агродмитрівське», «Україна», «Коропські аграрні інвестиції», сумських «Агро-Поліс», «Червонослобідській-2», «Засулля-5», «Агросвіт».

Після операції Гарез матиме контроль над більш як 50% акцій в кожній із компаній. Бізнесмен має намір сконцентрувати їх через фонд прямих інвестицій Agartha Fund.


Олександр Гарез керує юридичним бюро «Гарез і Партнери», а також є засновником мережі кафе-пекарень «Волконський» і власником ресторану-клубу «Кузня», бізнес-клубу Kelia та студії йоги MiaYoga в Росії. З 2001 по 2009 рік бізнесмен також був співвласником і членом ради директорів VS Energy.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини