Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія вивела понад 20 бойових кораблів у Чорне море. Стартували масштабні військові навчання

Росія дала старт масштабним військовим навчанням у Чорному морі. Фото: Wikipedia / Luis Díaz-Bedia Astor

Росія дала старт масштабним військовим навчанням у Чорному морі. Фото: Wikipedia / Luis Díaz-Bedia Astor

26 січня в Чорному морі стартували масштабні військові навчання російського флоту. До участі в них долучили понад 20 кораблів.

Quote«Для виконання завдань за планом навчань у складі різнорідних угруповань, корабельних ударних груп і загонів десантних кораблів задіяні фрегати, сторожові кораблі, малі ракетні кораблі та ракетні катери, десантні кораблі, малі протичовнові кораблі, а також тральщики», — наводить повідомлення Чорноморського флоту РФ агентство «Інтерфакс».

Перед ними стоїть завдання відпрацювати організацію протиповітряної оборони в акваторії та безпечного маневрування в місцях з інтенсивним рухом суден.

Контекст. Росія вирішила в січні — лютому 2022 року провести серію маневрів свого флоту в різних регіонах світу, у яких візьмуть участь більш як 140 суден та понад 10 тис. військовослужбовців.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як пише CNN, у подальших планах Росії — проведення маневрів в Атлантичному океані, а саме Ірландському морі. Навчання відбуватимуться в міжнародних водах, однак у межах виняткової економічної зони Ірландії. Влада країни назвала такі дії «небажаними».

«Російський флот проведе навчання в Ірландському морі — внутрішньому морі Британських островів. У нас немає можливості запобігти цьому, але я чітко дав зрозуміти послу РФ в Ірландії, що це не вітається. Нині не час підвищувати військову активність та напругу», — наголосив глава МЗС Ірландії Саймон Коувені.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини