Facebook Pixel

ФСБ РФ повідомило про затримання трьох «українських шпигунів»

Російська розвідка спіймала трьох нібито українських агентів – деталі. Фото: Flickr

Російська розвідка спіймала трьох нібито українських агентів – деталі. Фото: Flickr

Федеральна служба безпеки (ФСБ) РФ повідомила про виявлення та затримання трьох осіб, яких вважає українськими шпигунами. Російська розвідка заявляє, що один із них готував теракт, інші – прибули для збору інформації про стратегічні об’єкти.

Quote«Затримано двох агентів Служби безпеки України: Коваля Зіновія Зіновійовича, 1974 р.н., та його сина — Коваля Ігоря Зіновійовича, 1999 р.н., які прибули на територію Росії для збору інформації та здійснення фото- та відеозйомки стратегічно важливих підприємств життєзабезпечення та об'єктів транспортної інфраструктури», — йдеться в повідомленні пресслужби ФСБ, яке наводить «Інтерфакс».

Російська розвідка повідомила, що батько й син мали отримати за свою роботу $10 тис.

Ще один затриманий – Цілик Олександр Вікторович, 1998 року народження. За даними ФСБ, він є «агентом Головного управління розвідки Міноборони України. Метою його перебування в Росії було начебто вчинення теракту через підривання двох саморобних вибухових пристроїв (їхня загальна маса, за інформацією ФСБ, становить 1,5 кг у тротиловому еквіваленті).

Telegram Logo
Quote«Житель Київської області Цілик Олександр Вікторович, 1998 р.н., дав свідчення, що був завербований і діяв за вказівкою підполковника Кириловця Максима Леонідовича, 1988 р.н., начальника сектору — співробітника оперативної групи оперативного відділу Спецрезерву ГУР МО України», — зазначається в повідомлені ФСБ.

ГУР Міноборони та СБУ поки що не прокоментували інформацію, поширену російською ФСБ.

Контекст. Нагадаємо: минулого місяця СБУ викрила агента російської спецслужби, який був посадовцем міськради та збирав розвідувальну інформацію про військові об’єкти на Харківщині.

Коментарі

Всі новини