Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Підприємці в Україні вже отримали 122 млн грн компенсації за надання роботи переселенцям

Уряд виплатив 122 млн грн компенсації за працевлаштування ВПО. Фото: media.acc.cv.ua

Уряд виплатив 122 млн грн компенсації за працевлаштування ВПО. Фото: media.acc.cv.ua

Україна вже виплатила підприємцям, які взяли на роботу переселенців, 122 млн грн. Про це повідомила перший віцепрем'єр-міністр України — міністерка економіки Юлія Свириденко.

За її словами, питання стабілізації ситуації на ринку праці та підвищення рівня зайнятості з-поміж населення є одним із головних завдань уряду.

Quote«Ми стимулюємо підприємців створювати робочі місця через надання державних грантів на започаткування та розвиток бізнесу. Розраховуємо, що це дасть змогу створити приблизно 300 тисяч робочих місць. Також виплачуємо роботодавцям компенсацію за працевлаштування людей, які переїхали з небезпечних регіонів, щоб вони швидше адаптувалися на новому місці. І вже перерахували підприємцям 122 млн грн за прийняття на роботу понад 11 тисяч переселенців», — зазначила Свириденко.

Вона також додала, що готується ще одна ініціатива, яка передбачатиме надання компенсації бізнесу за працевлаштування молоді на перше робоче місце, учасників бойових дій і батьків-одинаків.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. В Україні за рішенням Кабінету міністрів удвічі збільшать компенсацію людям, які прихистили внутрішніх переселенців.

Коментарі

Всі новини