росія планує витратити на воєнні цілі до 30% загального бюджету в 2024 році. Про це пише SPEKA з посиланням на дані британської розвідки.
В документах, які видані мінфіном росії, йдеться про оборонний бюджет у розмірі 10,8 трлн рублів (близько $111,9 млрд). Це еквівалентно приблизно 6% ВВП. Воєнний бюджет збільшиться на 68% у порівнянні з 2023 роком.
«Цілком ймовірно, що росія зможе підтримувати цей рівень оборонних витрат до 2024 року, але лише за рахунок економіки в цілому», — підкреслюють в Міністерстві оборони Великої Британії.
Повна інформація про російські витрати на оборону жорстко засекречена, але ці цифри з міністерства фінансів рф свідчать про те, що «росія готується до подальших багатьох років бойових дій в Україні», підкреслюють британські військові.

Розвідка нагадує, що міністр оборони рф Сергій Шойгу 27 вересня публічно заявив, що він готовий до продовження «сво» в 2025 році.
Британська розвідка опублікувала дані з мінфіну рф: росія готується до довгої війни.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
We make it Grain: реєстрацію на міжнародну конференцію Grain Ukraine 2025 відкрито
Головна подія ресторанного бізнесу цієї весни – PRORESTO’25 в Одесі 28 квітня!