Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія не впустила місію ООН в тимчасово окуповані Маріуполь та Херсон

рф не дала ООН доступ до Маріуполя та Херсона. Фото: t.me/andriyshTime

рф не дала ООН доступ до Маріуполя та Херсона. Фото: t.me/andriyshTime

Російська влада відмовила моніторинговій місії ООН в доступі на території українських Маріуполя та Херсона, які нині перебувають в окупації. Координаторка ООН в Україні Оснат Лубрані наголосила, що ситуація у вказаних окупованих рф містах залишається критичною.

Quote«Ми не змогли привезти гуманітарну допомогу, або мати доступ до Херсону. Ми не змогли привезти гуманітарну допомогу у Маріуполь. Нам не вдалося зробити так, щоб сторони домовилися між собою надати безперешкодний доступ для евакуації цивільного населення з Сєвєродонецьку, щоб вони змогли виїхати на ті території, які хотіли», — наводить її слова УНН.

За її словами, доступ до тих територій, які перебувають не під контролем української сторони є «надважким і місцями неможливим».

Очільниця моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матільда Богнер заявила, що в тимчасово окупованому Маріуполі російські загарбники продовжують катувати та насильно утримувати людей. Вона підкреслила, що росія співробітників ООН на територію населеного пункту не пускає.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ми також не мали доступу до утримуваних українських полонених у російській федерації. В нас був дуже важкий діалог з росією. Наразі відбувається віддалений моніторинг. Ми говоримо з людьми, які виїхали з міста. Маємо інформацію, що на сході України, на територіях, непідконтрольних українській владі, продовжуються катування населення. Ми намагатимемося отримати доступ до тих територій, забезпечити нормальне ставлення до населення і запобігти катуванням цивільних», – додала Богнер.

Контекст. Російські окупанти призначили референдум про анексію Донецької області, що передбачатиме незаконне приєднання регіону до рф, на 11 вересня 2022 року.

Коментарі

Всі новини