Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

24/7: росія запустила цілодобове чергування Центру реєстрації ядерних вибухів

Головний центр геофізичного моніторингу відкрили 1 червня. Фото: Вікіпедія

Головний центр геофізичного моніторингу відкрили 1 червня. Фото: Вікіпедія

З 1 липня військові країни-агресора заступили на цілодобове чергування в Центрі реєстрації ядерних вибухів.

Про це повідомили в Міноборони рф, пише російський «Інтерфакс».

Зокрема, Центр дозволяє реєструвати ядерні вибухи по всій території планети та ідентифікувати джерела геофізичних збурень техногенного характеру.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«З 1 липня 2022 року для зміцнення обороноздатності нашої держави зміни чергових Головного центру геофізичного моніторингу розпочали цілодобове чергування», — йдеться в повідомленні.

Головний центр геофізичного моніторингу відкрили 1 червня для виконання завдань, що покладаються на військовий сегмент федеральної системи. Відповідна система була створена за дорученням президента рф володимира путіна та згідно з рішенням Міноборони росії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Як повідомлялося, росія загрожує світові ядерною катастрофою на українських АЕС і постійно говорить про можливе застосування ядерної зброї.

Наприкінці березня 2022 року російські літаки з ядерними боєголовками порушили повітряний простір Швеції. Чотири російські літаки порушили повітряний простір Швеції в районі острова Готланд у Балтійському морі, два з них було оснащено ядерною зброєю. Порушення було умисною дією, щоб залякати Швецію, повідомляв шведський телеканал TV4 Nyheterna.

НАТО вирішила зберігати ядерну зброю та встановити нові правила ядерного стримування, йдеться в тексті Стратегічної концепції, ухваленої лідерами Альянсу.

Коментарі

Всі новини