Facebook Pixel

Спека в Києві побила сторічні рекорди: на вихідних в Україні до неї додадуться дощі та грози

Рекорд спеки в Києві: прогноз погоди на вихідні і День Конституції. Фото: УНІАН

Рекорд спеки в Києві: прогноз погоди на вихідні і День Конституції. Фото: УНІАН

В Україні 24 червня зафіксували в Києві температурні рекорди. Так, середньоденна температура склала +28,1°С, що на 1,6°С вище показника 1924 року.

Оновив рекорд і максимальний показник температури після полудня. Так, у четвер у Києві він склав + 35,5 °С, що на 2,3°С більше, ніж 136 років тому. Крім цього, він на 0,5° Сбув вище характерного для цього часу показника, повідомили в пресслужбі Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Прогноз погоди на 25 червня

В Україні 25 червня очікуються дощі та грози в південних і західних областях при температурі повітря вдень 31-36°С і вночі від 18 до 23°С, йдеться на сайті Укргідрометцентру.

Telegram Logo

Водночас у більшості південних і західних областей дощ із грозою будуть короткочасними, на решті території опадів не очікується. Вітер буде змінних напрямків, переважно 3-8 м/с, вдень на заході очікуються шквали 15-20 м/с, а в деяких районах град.

Що стосується Києва, то опадів в столиці не передбачається. Температура повітря вдень 32-34°С, в області — до 36°С, вночі — 20-22°С. Вітер — південно-східний, 3-8 м/с.

Прогноз погоди на 25 червня. Карта: Укргідрометцентр

Прогноз погоди на 25 червня. Карта: Укргідрометцентр

Прогноз погоди на 26 червня

У суботу дощ пошириться на більшій території України. Так, за даними синоптиків, удень на заході та на півночі очікуються короткочасні дощі та грози (в західних областях місцями вони будуть значними), в деяких південних містах також очікується невеликий дощ, а на решті території опадів не буде.

При цьому температура повітря складе вдень 30-35°С, а вночі — 17-22°С.

Прогноз погоди на 26 червня. Карта: Укргідрометцентр

Прогноз погоди на 26 червня. Карта: Укргідрометцентр

Прогноз погоди на 27 червня

У неділю короткочасні дощі та грози очікуються в більшості областей країни. Вдень у центральних областях вони будуть значними. Температура вдень 26-31°С (на заході до 27°С), а вночі — 17-22°С.

Вітер буде східний, а в західних областях північно-західний (5-10 м/с). Днем всюди, крім заходу, очікуються місцями шквали 15-20 м/с.

Прогноз погоди на 27 червня. Карта: Укргідрометцентр

Прогноз погоди на 27 червня. Карта: Укргідрометцентр

Прогноз погоди на 28 червня

У понеділок, на День Конституції, очікуються дощі всюди, крім західних областей — там опадів не буде. Температура вночі 15-21°С, в західних областях 12-17°С; вдень 25-32°с (спекотніше на заході).

Що стосується Києва, то в столиці й області 28 червня передбачаються вночі помірні, вдень невеликі короткочасні дощі та грози. Температура вночі 17-19°С, вдень 25-27°С.

Прогноз погоди на 28 червня. Карта: Укргідрометцентр

Прогноз погоди на 28 червня. Карта: Укргідрометцентр

Контекст. Раніше Державна служба з надзвичайних ситуацій підписала меморандум із американською метеорологічною компанією Baron — Critical Weather Intelligence для того, щоб оновити в Україні гідрометеорологічну систему.

Коментарі

Всі новини