Facebook Pixel

Восьма доба війни: ранкове зведення Генштабу ЗСУ

Російський агресор і далі прагне проводити наступальні дії на території України, повідомляє Генеральний штаб Збройних cил.

Так, на Волинському напрямку противник проводить демонстраційні дії вздовж державного кордону.

На Поліському напрямку ворог намагається проводити наступальні дії в районі населених пунктів Козаровичі, Вишгород, Фастів, Обухів. Зазначається подальше розгортання польових логістичних таборів у районі Бородянки, Катюжанки та Гавронщини.

На Сіверському напрямку агресор намагається дістатися північних околиць Києва.

Ворожі частини та підрозділи зосередилися в районі населених пунктів Баришівка, Нова Басань, Любеч. Частина сил агресора, яка фактично втратила боєздатність, здійснює перегрупування й намагається наступати в напрямку Броварів і Києва.

На Слобожанському напрямку ворог проводить наступальну операцію в районі населених пунктів Золочів, Харків, Балаклія, намагається продовжити наступ у напрямку Лозової. Він катастрофічно потребує поповнення технікою та особовим складом.

На Донецькому напрямку окупанти за підтримки артилерії продовжують наступальні дії в районі населених пунктів Новий Айдар, Волноваха та Маріуполь.

У Чорноморській операційній зоні корабельні групи Чорноморського флоту й далі ведуть вогонь по цивільних судах і захоплювати в полон моряків.

Частина сил противника продовжує дії в районі населених пунктів Енергодар, Василівка, Токмак, Новопетрівка.

Нагадаємо, що 24 лютого о 04:50 президент РФ Володимир Путін фактично оголосив війну Україні, а російські війська розпочали вторгнення на територію нашої країни. The Page стежить за розвитком ситуації та регулярно інформує про найважливіші події.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉