Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Девʼять країн передадуть Україні понад 150 танків Leopard. З них можна буде сформувати 9 бригад

Україні передадуть 150 танків Leopard. Фото: Flickr

Україні передадуть 150 танків Leopard. Фото: Flickr

Під час відкриття десятого засідання Контактної групи з оборони України у форматі «Рамштайн» дев'ять країн узяли на себе зобов'язання надати понад 150 танків Leopard нашій країні. Про це повідомив міністр оборони США Ллойд Остін.

Quote«Коаліція країн, яка пообіцяла надати Україні танки Leopard, далі зростає. Дев'ять країн зараз зобов'язалися надати понад 150 танків Leopard», — сказав він.

Передбачається, що за допомогою переданих танків Україна зможе сформувати понад дев'ять бригад.

Остін не уточнив, про які країни йдеться.

Він додав, що протягом останніх трьох місяців члени Контактної групи продемонстрували відмінне лідерство в нарощуванні можливостей, яких потребує Україна для захисту її суверенітету, та щоб створити імпульс на полі бою, зокрема, понад дев'ять бригад із танків та іншої бронетехніки.

Контекст. Остін додав, що кількість країн, що надають Україні засоби ППО, збільшується. На останньому засіданні Контактної групи стало відомо про внесок Італії та Франції — SAMP/T. США, Німеччина та Нідерланди виступили з пожертвуваннями Patriot. Канада та Німеччина зробили свій внесок у системи ППО середньої дальності, як-от NASAMS і IRIS-T.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини