17 серпня Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій випустила заяву із підтримкою заборони релігійний організацій, що співробітничають з росією. Йдеться про УПЦ московського патріархату
«Жодна організація – чи то релігійна, чи світська, – яка має центр у країні, що здійснила військову агресію проти нашого народу, і керується державою-агресором, не може діяти в Україні. Ми підтримуємо законодавчу ініціативу Президента України щодо унеможливлення діяльності таких організацій в нашій країні, яка має також широку політичну і суспільну підтримку», – йдеться у заяві.
Також Рада Церков підтвердила, що основною загрозою для релігійної свободи є саме російська агресія, «внаслідок якої окупантами було вбито десятки священнослужителів, зруйновано сотні храмів і молитовних будинків».
Нагадаємо, що 19 жовтня 2023 року Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроєкт №8371 про заборону діяльності релігійних організацій, пов’язаних з державою-агресором. Нині він готується до другого читання.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
OKX представила своє бачення майбутнього крипторинку на конференції Incrypted 2025 в Україні
Як бізнесу економити на рекламі без втрат для бренду: 5 кроків від медіаагенції