Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Вирішили не чекати на зиму: у Харкові почали з'являтися пункти обігріву. Що в них є

Пункти обігріву у Харкові: людям обіцяють гарячу їжу, ліки, воду. Фото: kharkov.comments.ua

Пункти обігріву у Харкові: людям обіцяють гарячу їжу, ліки, воду. Фото: kharkov.comments.ua

У Харкові в рамках підготовки до зими почали облаштовувати цілодобові пункти обігріву, де харків'яни зможуть отримати гарячу їжу, воду та ліки. Також у цих пунктах буде автономне джерело електроживлення. Про це розповів міський голова Харкова Ігор Терехов.

Він нагадав, що останнім часом росія прицільно б’є по об’єктах критичної інфраструктурі й намагається залишити українців без світла та тепла.

Quote«Напередодні холодів ворог цинічно намагається залишити нас без світла, тепла й води. Хоче, щоб не ходив транспорт, не працювали магазини, аптеки, ринки. Російський агресор цілеспрямовано б'є по енергетичній інфраструктурі. Учергове випробовує нас на міцність. Намагається зламати нашу волю. Однозначно хочу сказати: це їм не вдасться», — наголосив Терехов.

Мер Харкова запевнив, що місцева влада зробить усе можливе, аби забезпечити людей теплом і світлом, однак закликав бути готовими до всього.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Що робити, якщо ваша оселя в період холодів залишилася без світла й тепла? У кожному районі міста ми готуємо так звані пункти обігріву. Їх буде багато. І ви знатимете, де розташований найближчий до вас такий пункт. На всіх під'їздах будуть вивішені оголошення із зазначенням найближчих адрес пунктів. У пунктах буде тепло та джерело електроживлення. Там можна буде перечекати той час, який знадобиться енергетикам і комунальникам для відновлення електропостачання. Ми забезпечимо в цих пунктах гарячу їжу, воду та медикаменти в разі потреби. Пункти працюватимуть цілодобово», — заявив Терехов.

Крім того, магазини, аптеки та АЗС у Харкові за відсутності електроенергії працюватимуть на генераторах.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини