Facebook Pixel

Прозорро.Продажі увійшли до топ-6 проєктів за версією Інституту управління активами

Прозорро.Продажі, що адмініструє державну електронну торгову систему, стало фіналістом міжнародних нагород IAM Asset Management Excellence Awards 2023 в категорії Digital Innovation.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки України.

Проєкт Прозорро.Продажі потрапив до топ-6 найкращих у світі проєктів, що працюють над цифровізацією управління активами.

Прозорро.Продажі боролося за визнання в категорії Digital Innovation разом із проєктами та компаніями з Іспанії та Великої Британії. Переможцем у цій категорії став проєкт з підвищення ефективності управління активами транспортної адміністрації Transport Scotland.

СЕО Прозорро.Продажі Сергій Бут повідомив, що бути серед топ-6 найкращих у світі проєктів у цій категорії – це велика відповідальність. Він також наголосив на тому, що в умовах війни їхня мета – продовжувати працювати над вдосконаленням системи і підвищенням ефективності та прозорості реалізації активів на ще більшій кількості ринків.

Quote«Українське ІТ-рішення — державна електронна торгова система Прозорро.Продажі серед найкращих у світі в категорії Digaital Innovation. Це свідчення того, що без цифровізації досягати результатів в управлінні активами неможливо», — зазначила міністерка економіки України Юлія Свириденко.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉