Facebook Pixel

Конфісковані російські активи продаватимуть на онлайн-аукціонах Прозорро.Продажі

Санкційне майно, пов’язане з рф, буде виставлено на онлайн-аукціони Прозорро.Продажі. Фонд держмайна як організатор торгів передаватиме гроші від продажів на рахунки Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Про це йдеться в повідомленні Прозорро.Продажі.

Quote«Це рішення підвищує довіру потенційних інвесторів до системи управління публічним майном і допомагає залучати довгострокові інвестиції. Це наш пріоритет на найближчі роки», — зазначив заступник міністра економіки України Олексій Соболев.

Взяти участь в аукціонах з продажу санкційного майна можна за попередньою реєстрацією через один з майданчиків Прозорро.Продажі. Уся інформація про онлайн-аукціони з продажу санкційних активів буде доступна на офіційному сайті prozorro.sale.

До найбільших націоналізованих російських активів у 2023-му увійшли Sense Bank, Ocean Plaza, Глухівський кар’єр кварцитів, Миколаївський глиноземний завод та «Гуардон Україна».

19 жовтня 2023 року Верховна Рада створила Фонд ліквідації наслідків збройної агресії РФ, куди йдуть кошти від націоналізованих російських компаній та продажу націоналізованого майна. Наприкінці листопада 2023-го Кабмін затвердив порядок управління санкційним майном. Тепер такі активи реалізовуватимуться через онлайн-аукціони у Прозорро.Продажі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉