Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російській пропагандистці Симоньян оголошено підозру в Україні

Пропагандистці Симоньян оголошено підозру в Україні. Фото: aravot-ru.am

Пропагандистці Симоньян оголошено підозру в Україні. Фото: aravot-ru.am

Російській пропагандистці, головній редакторці «Россия сегодня» та керівниці телеканалу Russia Today Маргариті Симоньян оголошено підозру в Україні, та буде ініційовано оголошення її в міжнародний розшук. Про це повідомила генпрокурорка України Ірина Венедіктова.

Венедіктова відзначила, що через те, що виконати рішення слідчого судді на території РФ поки що неможливо, прокурори планують найближчим часом ініціювати процес оголошення Симоньян у міжнародний розшук. Генпрокурорка підкреслила, що, на думку української прокуратури, Симоньян має розуміти, що буде затримана під час перетину кордону іншої держави з метою подальшої екстрадиції до України.

Quote«У мене до вас тільки одне прохання, інших немає: не слід сліпо вірити представникам влади в РФ, які, ймовірно, порадять не переживати. Найміть хороших юристів і порадьтеся. Для нас в Україні дуже важливо, щоб все було за буквою та духом закону. Змагальність, прозорість і доступ до правосуддя — у вас моя гарантія», — заявила Венедіктова.

Вона пояснила, що одна із сотні причин, яка змусила українських прокурорів звернути увагу на російську пропагандистку, її слова: «Росія, мати, забери Донбас додому».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Сьогодні українські прокурори, наслідуючи дух вашої світоглядної ідеології, хочуть запросити вас до нас додому», — додала генпрокурорка.

Контекст. Нагадаємо, що Кабінет Міністрів погодив і вніс на розгляд Ради нацбезпеки та оборони перелік персональних санкцій щодо найвідоміших російських пропагандистів.

Нагадаємо, 24 лютого о 04:50 президент РФ Володимир Путін фактично оголосив війну Україні, а російські війська розпочали вторгнення на територію нашої країни.

Підписуйтесь на нас в Google News!

The Page стежить за розвитком ситуації та регулярно інформує про найважливіші події.

Коментарі

Всі новини