Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Шмигаль розповів, коли Україна отримає «митний безвіз»

Промисловий безвіз: коли отримаємо та що зміниться. Фото: Facebook / Денис Шмигаль

Промисловий безвіз: коли отримаємо та що зміниться. Фото: Facebook / Денис Шмигаль

Об’єднаний комітет Конвенцій про спільний транзит (NCTS) та спрощення формальностей 25 серпня ухвалив офіційне рішення запросити Україну приєднатися до них із 1 жовтня 2022 року. Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, дуже скоро наша держава стане 36-ю країною-учасницею Конвенцій.

Quote«Митний безвіз» — це, по суті, переміщення товарів між країнами європейського регіону: менше бюрократії на самій митниці, менше можливостей для зловживань, обмін даними із сусідніми митницями фактично в режимі реального часу. «Митний безвіз» — це один із ключових напрямків побудови в Україні зручної та прозорої митниці», — наголосив він.

Прем’єр зазначив, що цей «безвіз» стане для української держави вже четвертим за поточний рік. Він доповнить колекцію, до якої вже входять «енергетичний», «транспортний» та «економічний» безвіз.

Шмигаль допустив, що Україна буде готова увійти до складу Євросоюзу у 2024 році.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: 15 серпня Верховна Рада України підтримала в цілому закон, що передбачає запровадження змін для укладання «митного безвізу» з Європейським Союзом.

«Митний безвіз» передбачає:

  • запровадження однієї транзитної декларації та однієї гарантії для переміщення товарів між 36 країнами (з країнами ЄС, а також Великою Британією, Туреччиною, Сербією, Північною Македонією, Ісландією, Норвегією, Ліхтенштейном і Швейцарією);
  • надання авторизованим підприємствам права відправляти та отримувати товари на своєму підприємстві без заїзду на митні термінали;
  • дію українських фінансових гарантій у 35 країнах світу.
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини